Miss API

Náš srovnávač je integrován s velkým počtem pojišťoven. Právě na těchto integracích je náš srovnávač postaven a kvalitní API pojišťoven jsou pro nás velmi důležité.

Všechny pojišťovny udělaly v této oblasti velký krok dopředu! Kvalita architektury jejich API a reakce jejich technických týmů jsou pro nás tak důležité, že jsme se rozhodli ocenit ty nejlepší z nich a uspořádali jsme soutěž Miss API 2020 😀👧🏻

V rámci hodnocení, vedle promenády v plavkách (rozuměj architektura), hodnotili naši vývojáři bodově snadnost integrace, komunikaci týmem pojišťovny, stabilitu, údržbu (množství change requests..).

Na základě subjektivního bodového hodnocení můžeme vyhlásit, že letošní nsure Miss API se stává Pillow pojišťovna. 👸, následovaná Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group a Slavia pojišťovna a. s.

Holky na pódiu:

🥇 Pillow, která získala 8,4 bodů z 10 🥳
🥈 ČPP, která získala 8,3 bodů z 10 👏
🥉 Slavia, která získala 8 bodů z 10 👏

V soutěži Miss brečí všechny holky, u nás ale žádná! Všichni, kteří se účastní našeho společného úsilí o digitalizaci pojištění jsou vítězi. Chceme jim všem tímto odlehčeným postem poděkovat za jejich přínos. Ceníme si toho. 💙

nsure vývojový tým

Vyzkoušet

Kontakt: